return to list

🤓 Młodszy specjalista SEO / Webmaster

Undisclosed salary

🌍 Alfa Rank | Koszykarska 14, Kraków

🖥 http://AlfaRank.pl

#SEM, #Webmaster, #SEO

AlfaRank.pl

Pozycjonowaniem zajmujemy się od 2007 roku. Realizujemy strategie SEM dla małych i średnich firm oraz kilku znanych marek. Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz reklama ADWORDS to najważniejsze obszary działalności AlfaRank. Najbardziej lubimy obserwować postępy stron i sklepów internetowych którymi się opiekujemy. Na co dzień głodni sukcesów - swoim podejściem rozwijamy biznesy naszych Klientów.

Specjalista / Młodszy specjalista SEO (wynagrodzenie wyższe nawet do 25% od Twojego obecnego)
Miejsce pracy: Kraków, Płaszów

Poszukujemy kreatywnej i otwartej osoby do zadań której będzie należało:


Wymagania:


Oferujemy:


W AlfaRank chcemy robić rzeczy najlepiej jak potrafimy oraz rozwijać kariery wraz z rozwojem firmy. Tego oczekujemy także od Kandydatów, więc jeżeli jesteś taką osobą - nie zastanawiaj się - aplikuj. Poszukujemy zdolnych i fajnych osób, które chcą mieć wpływ na jakość codziennie wykonywanej pracy.

Chcesz otrzymać nawet 25% wynagrodzenia więcej niż aktualnie ? Pierwszym krokiem jest pozytywne przejście procesu rekrutacyjnego. Gotowy na wyzwanie ? Aplikuj - nie gryziemy ;-) 
Następnie w trakcie płatnego miesięcznego okresu próbnego chcemy poznać Twoje umiejętności w praktyce. 
To własnie po niespełna miesiącu gdy się lepiej poznamy oraz w zależności od Twojego wkładu ustalany jest % wyższego wynagrodzenia.
 
Przesyłając aplikację pochwal się w swoim dotychczasowymi doświadczeniami i osiągnięciami, nie chodzi tutaj tylko o SEO.

Jeżeli jesteś SEO Ninja lub Wembasterem i chciałbyś nawiązać współpracę to napisz do nas.