return to list

🤓 eCommerce Sales Specialist

5 000 - 7 000 PLN netto

🌍 All Good S.A. | Słomińskiego 15, Warszawa

🖥 http://coffeedesk.biz/o-nas/

#eCommerce, #sales, #Marketplace

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz napędzany kofeiną omni-channel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). Nasz zespół tworzy 170 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.
 
Dostarczamy ludziom kawę jakości specialty w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Wierzymy w supreme service - obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy również o relacje biznesowe - dzięki otwartości, szczerości i wspólnym wartościom staliśmy się wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych kawowych marek na świecie, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics. W Coffeedesk lubimy ludzi. Każdy klient, partner i współpracownik jest dla nas wyjątkowy i robimy wszystko, co w naszej mocy, by tak właśnie się czuł. 

eCommerce Sales Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

Kogo poszukujemy?

Szukamy wybuchowej mieszanki analitycznego umysłu i sprzedażowej ambicji. Jeśli czujesz się jak Elon Musk i zawsze idziesz po więcej to wierzymy, że razem z nami zbudujesz niezłą rakietę - błyskawicznie rosnący eCommerce ze świetnie zarządzanym portfolio produktowym i precyzyjnym pricingiem. Lecimy też na podbój marketplace’ów! Piszesz się na tę misję?

Czym będziesz się zajmował:


Ważne są dla nas:


Co oferujemy: