return to list

🤓 E-commerce Manager

Undisclosed salary

🌍 Allecco | Niepodległości 106, Tychy

🖥 http://allecco.pl

#seo, #manager, #ecommerce

Internetowa platforma sprzedażowa allecco.pl  to więcej niż apteka, drogeria i sklep. To także portal poświęcony zdrowiu i urodzie , działający w ramach grupy farmaceutycznej Investcare  w skład, której  wchodzi  Medicare-Galenica i sieć aptek partnerskich 4 Pory Roku. Zapraszamy do współpracy osoby, które nie tylko znają doskonale naszą branżę, ale także lubią to, co robią i są nastawione na długotrwałe relacje biznesowe.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:  E-Commerce Manager

Zakres obowiązków:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Allecco sp. z o.o.,
 Al. Niepodległości 106, 43-100 Tychy, będącego Administratorem Danych w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych.
Jestem świadomy/a, iż podanie swoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Mam prawo do dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.