return to list

🤓 Specjalista ds.sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 Anitech Sp. z o.o. | Piłsudskiego 64c, Olsztyn

🖥 http://www.anitech.pl

#obsługaklienta, #specjalista, #sprzedaż

Anitech Sp z.o.o. to rodzinna hurtownia o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od 1994 roku. Oferujemy materiały budowlane, które są potrzebne przy budowie od fundamentów aż po dach. Od ponad 10 lat jesteśmy partnerem biznesowym Polskich Składów Budowlanych – największej
i najszybciej rozwijającej się sieci hurtowni oraz marketów budowlanych w Polsce.
 
Dzięki stałemu śledzeniu trendów, sprawdzonym kontrahentom, kompleksowej ofercie oraz kompetentnemu zespołowi doradców, którzy pomogą zrealizować wymarzony projekt domu bądź odmienić wnętrze mieszkania, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego Klienta, o czym świadczą niezliczone opinie wykonawców, z którymi współpracujemy, jak również osób prywatnych, które nam zaufały. W naszej hurtowni z chęcią poradzimy również jakie materiały sprawdzą się na danym etapie prac, przy uwzględnieniu budżetu oraz zapewnieniu najwyższej jakości usług.
 
Jeżeli szukasz pracy w firmie o solidnych fundamentach - to dobrze trafiłeś! 😊 W Anitechu wierzymy, że sukces firmy zależy od każdego pracownika. Obecnie do naszego zespołu zatrudnimy osobę na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Olsztyn

W naszej firmie czeka na Ciebie:


Dołącz do nas, jeżeli:


Do Twoich zadań będzie należało: