return to list

🤓 Specjalista ds. powierzchni reklam

Undisclosed salary

🌍 Apteki Gemini | Al. Grunwaldzka 411, Gdańsk

🖥 https://www.aptekigemini.pl/praca/

#sprzedaż, #marketing, #farmacja

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych
Miejsce pracy: Gdańsk, Centrum Biznesowe Alchemia

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż powierzchni reklamowej oraz innych narzędzi marketingowych
• Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy
• Realizacja planu sprzedażowego
• Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
• Negocjacje warunków współpracy
• Aktywna współpraca z innymi działami organizacji

 Wymagania:

• Doświadczenie w obszarze sprzedaży min. 2 lata
• Asertywność i umiejętności negocjacyjne/handlowe
• Praktyczna znajomość MS Office
• Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dodatkowym atutem będzie znajomość branży aptecznej/farmaceutycznej

Zapewniamy:

• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju
• Pracę zespołową w miłej atmosferze
• Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska
• Prywatną opiekę medyczną
• Program poleceń pracowniczych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na maila:
rekrutacja@aptekagemini.pl

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę o ochronie danych osobowych
o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS           000059577 8, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do obecnej rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej na poczet przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS           000059577 8, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do przyszłych rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajdują się na naszej stronie internetowej: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jednocześnie informujemy, że aplikacje nie zawierające powyższej zgody nie wezmą udziału w procesie rekrutacji.