return to list

馃 Specjalista ds. komunikacji

Undisclosed salary

馃實 Archicom | Liskego 7, Wroc艂aw

馃枼 http://www.archicom.pl

#komunikacja, #PR, #SocialMedia

Grupa ARCHICOM to og贸lnopolski deweloper notowany na GPW, dzia艂aj膮cy od ponad 30 lat na rynku nieruchomo艣ci. Tworzymy zesp贸艂 pracuj膮cy z pasj膮, kt贸ry od pocz膮tku do ko艅ca realizuje w艂asne projekty i czuje si臋 w pe艂ni odpowiedzialny za to, co kreuje. Nasz膮 misj膮 jest tworzenie przestrzeni pi臋knych, funkcjonalnych i przyjaznych cz艂owiekowi.

Do naszego Dzia艂u Komunikacji Marketingowej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. komunikacji
albo inaczej
(ninja komunikacji/艂owca atencji)

Miejsce pracy: Wroc艂aw

Kluczowe zadania na stanowisku:

Od Kandydat贸w oczekujemy:

Oferujemy:

Chcesz razem z nami budowa膰 Archicom?
Je艣li zainteresowa艂a Ci臋 ta oferta, prze艣lij nam swoje  CV!

Wi臋cej o naszej firmie przeczytasz tutaj: www.archicom.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli:
鈥濶a podstawie art. 7 ust. 1 RODO o艣wiadczam, i偶 wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie przez administratora danych osobowych, kt贸rym jest Grupa Archicom, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko. Powy偶sza zgoda zosta艂a wyra偶ona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.鈥

Uprzejmie informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie si臋 z informacj膮 odno艣nie przetwarzania Twoich danych osobowych poni偶ej.