return to list

🤓 Junior HR Specialist

Undisclosed salary

🌍 Ars Thanea | Wiertnicza 39a, Warszawa

🖥 http://www.arsthanea.com

#HR, #directsearch, #recruitment

Ars Thanea to Studio Produkcyjne i Agencja Digitalowa założone w 2007 roku. Należymy do międzynarodowej Grupy SYZYGY (WPP). Jesteśmy podzieleni na dwa brandy: Ars Thanea i SYZYGY. 
 
W Ars Thanea specjalizujemy się w produkcji CGI, animacji oraz VR/AR. Portfolio firmy tworzą realizacje dla największych światowych przedsiębiorstw wymienionych w rankingu Fortune Global 500 — w tym m.in. Facebook, Chanel, Nike, Hyundai, Discovery, HBO, Ubisoft, Nvidia, Disney i General Electric. Zostaliśmy wielokrotnie docenioni przez najważniejsze, światowe konkursy: Cannes Lions, Clio, One Show, AdFest, PromaxBDA, DMMA On-line Star, World Luxury Award. Znaleźliśmy się także na liście Top 10 Talents przygotowanej przez Adweek. 
 
W SYZYGY łączymy strategię, experience design i technologię.
Kochamy nowe technologie i wiemy, jak je wykorzystać, by tworzyć efektywnie działające platformy www i e-commerce. Łączymy strategię, experience design oraz development, dzięki czemu w pełni bierzemy odpowiedzialność za realizowany produkt.
Nasi Klienci: TUI, Bebiko, Bebilon, BoboVita, Kyocera, PLL LOT, Dr. Oetker, Mazda, Ż̇abka, PayU, Whirlpool, Kyocera, PZPN.
 
Do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko Junior HR Specialist – umowa na czas określony.
Jeśli praca z ludźmi to Twoja pasja i leży Ci na sercu dobra atmosfera w miejscu pracy, to czekamy na Ciebie!
 
 
Co jest dla nas ważne?
 
 
 
Twoje główne zadania: 
 
 
 
Z naszej strony możemy zagwarantować Ci:
 
 
 
Brzmi dobrze? 
 
Więcej szczegółów opowiemy bezpośrednio na spotkaniu w naszym kolorowym biurze na Wilanowie! 
Odwiedź nasze strony: www.arsthanea.com& www.syzygy.pl