return to list

馃 Specjalista ds Promocji

3 000 - 5 000 PLN brutto

馃實 Art of Living | S艂omi艅skiego 19, Warszawa

馃枼 http://www.artofliving.pl

#socialmedia, #promocja

ART OF LIVING EDUCATION organizuje warsztaty rozwoju osobistego, kt贸re zawieraj膮 elementy jogi, medytacji, techniki oddechowe i praktyczn膮 wiedz臋, prowadz膮ce do eliminacji stresu i poprawy jako艣ci 偶ycia. Wsp贸艂pracujemy 艣ci艣le z mi臋dzynarodow膮 Fundacj膮 Art of Living, a wszystkie nasze dzia艂ania 艂膮czy jeden cel: poprawia zdrowia oraz podwy偶szenie poziomu szcz臋艣cia.

Szukamy energicznej, sprawnej i komunikatywnej osoby, kt贸ra zajmie si臋 promocj膮 naszych dzia艂a艅.

 Twoje zadania:

 Nasze oczekiwania:

 Oferujemy ciekaw膮 prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku i rozw贸j osobisty. Praca odpowiednia dla osoby interesuj膮cej si臋 jog膮, ekologi膮, zdrowym trybem 偶ycia.
 Osoby zainteresowane ofert膮 prosimy o jak najszybsze przes艂anie CV na adres: office(at)artofliving.pl.

 Klikni臋cie przycisku 鈥濿y艣lij鈥 oznacza, 偶e wyra偶asz zgod臋 na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przysz艂ych proces贸w rekrutacji, prowadzonych przez Art. of Living Education Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w ka偶dej chwili przys艂uguje Ci prawo do wgl膮du do danych, ich poprawiania lub usuni臋cia. 呕膮danie usuni臋cia danych oznacza rezygnacj臋 z dalszego udzia艂u w procesach rekrutacji i spowoduje niezw艂oczne usuni臋cie Twoich danych. Je偶eli nie wyra偶asz takiej zgody, prosimy, aby艣 nie klika艂 tego przycisku.