return to list

馃 New Business Manager

Undisclosed salary

馃實 ASM Sales Force Agency | Nied藕wiedzia 6b, Warszawa

馃枼 https://www.asmsalesforce.pl/

#newbusiness

ASM Sales Force Agency jest czo艂ow膮 sp贸艂k膮 nale偶膮c膮 do grupy kapita艂owej ASM GROUP S.A.

Grupa realizuje cele swoich KLIENT脫W na terenie Polski, W艂och, Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii w ramach kilku linii biznesowych m.in.: merchandisingu, outsourcingu si艂 sprzeda偶y, field marketingu oraz bada艅 marketingowych.

Dzi臋ki doskona艂ej znajomo艣ci rynku, zasi臋gowi dzia艂ania, szerokim kompetencjom oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspert贸w realizuje kompleksowo projekty ukierunkowane na zwi臋kszenie sprzeda偶y i promocj臋

W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
New Business Manager w Dziale Si艂 Sprzeda偶y

Osoba na wy偶ej wymienionym stanowisku b臋dzie g艂贸wnie odpowiedzialna za aktywny udzia艂 w procesie pozyskiwania nowych projekt贸w, a tak偶e koordynowania projekt贸w ju偶 istniej膮cych.