return to list

🤓 Web Analityk/ Analityczka

Undisclosed salary

🌍 AUDIOTEKA S.A. | Konstruktorska 12, Warszawa

🖥 http://audioteka.com

#GoogleAnalyticsTag

Audioteka to mobilna platforma oferująca dostęp do audiobooków przez serwis www, aplikacje mobilne na smartfony, tablety i samochody. Dzięki współpracy z kluczowymi wydawnictwami stworzyła największą kolekcję audiobooków w Polsce – ponad 7 000 tytułów! Audioteka jest dostępna w ponad 10 językach, w tym polskim, czeskim, niemieckim, szwedzkim i hiszpańskim. Pozostaje liderem sprzedaży i jednocześnie największym producentem audiobooków w swoim regionie, dzięki czemu aktywnie kreuje najwyższej jakości ofertę audiobooków na rynku. Misją firmy jest podnoszenie popularyzacji literatury, dzięki jakości i sposobie dostarczania wartościowych treści.

Aktualnie poszukujemy osoby, która chciałaby z nami rozpocząć karierę na stanowisku:

WEB ANALITYK / ANALITYCZKA
praca zdalna/czasami w biurze (Warszawa-Mokotów)

Szukamy web/app analityczki (analityka) z doświadczeniem (min. 1-2 lata) w biznesie online b2c. Praca z dużym potencjałem na rozwój i eksperymenty. Rzadkie połączenie kultury i biznesu, bardzo rozwijająca intelektualnie z ciekawymi ludźmi.
    
Zakres odpowiedzialności:

 
Czego będziemy od Ciebie oczekiwać:

 
Oferujemy:

 
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV poprzez przycisk aplikuj z dopiskiem o możliwości przetwarzania danych osobowych przez Audioteka S.A.  na potrzeby rekrutacji.