return to list

🤓 Digital Growth Hacker / Team Member

Undisclosed salary

🌍 Affee360 Sp. z o.o. | Przyjaźni, Wrocław

🖥 http://affee360.com

#e-marketing, #Digital, #MarketingAutomation

Digital Growth Hacker / Team Member

Marketing Automation i IT

W naszym Teamie prowadzimy zaawansowane projekty IT wspierające business. Budujemy nowoczesne aplikacje, rozwiązania e-commerce i strony www. Wdrażamy zaawansowane strategie komunikacji firm z ich Klientami z użyciem narzędzi Marketing Automation. Dostarczamy Klientom wiedzę i kompleksowe rozwiązania komunikacji wspierającej sprzedaż.

Nasze marki: Affee360.com | Automation4sales.com | Fordevelop.pl |

W związku z rozwojem poszukujemy osoby, która wniesie do zespołu nową jakość w obszarze pozyskiwania i obsługi klientów.

Zadania:
Uczestnictwo w projektach z obszaru IT i Marketing Automation naszych klientów
Pozyskiwanie nowych i budowanie relacji z obecnymi klientami
Wsparcie zespołu w bieżących działaniach marketingowych i sprzedażowych
Udział w pracy nad tworzeniem naszych usług i produktów.

Wymagania:
Wiedza i praktyka w Digital Marketingu;
Doświadczenie w prowadzeniu projektów;
Pasja i wiedza z zakresu marketingu;
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
Praktyczna znajomość narzędzi marketing automation;
Wiedza o analityce internetowej w tym obsługa Google Analytics i GTM;
Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne;
Znajomość branży e-commerce;
Dobra znajomość języka angielskiego.

Co proponujemy?
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i nieformalną, przyjazną atmosferę pracy :) ;
Możliwość pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami i usługami marketingu internetowego;
Szkolenie z marketingu internetowego oraz rozwiązań Marketing Automation;
Stałe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz premię uzależnioną od wyników realizacji powierzonych obowiązków;
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
Pracę na umowę B2B lub zlecenie (studenci)
Elastyczny czas pracy.