return to list

馃 Business Development Assistant

Undisclosed salary

馃實 AVSystem | ul. Radzikowskiego 47D, Krak贸w

馃枼 https://www.avsystem.com/

#IoT, #English, #businessdevelopment

Business Development to dzia艂 firmy, wsp贸艂pracuj膮cy najcz臋艣ciej z zespo艂em sprzeda偶owym oraz dzia艂em marketingu. To w艂a艣nie Business Development obs艂uguje wszystkie zapytania sprzeda偶owe, kt贸re sp艂ywaj膮 do nas za pomoc膮 strony internetowej lub kampanii marketingowych. Zadaniem BD Representative jest przeprowadzenie wst臋pnego wywiadu z klientem i wed艂ug wytycznych wybranie odpowiedniej 艣cie偶ki jego obs艂ugi poprzez w艂膮czenie innych dzia艂贸w Sales/Presales.

Ponadto, BD Representative jest osob膮, kt贸ra realizuje plan dzia艂u Business Development ustalony przez BD Managera, polegaj膮cy na pomocy w kontaktowaniu obecnych i przysz艂ych klient贸w w kontek艣cie imprez bran偶owych takich jak targi Broadband World Forum czy Mobile World Congress w Barcelonie oraz cyklicznemu adresowaniu grup docelowych w odniesieniu do konkretnych produkt贸w firmy, najcz臋艣ciej za pomoc膮 platformy LinkedIn.

JAKIE B臉D膭 TWOJE ZADANIA?

鈼 Codzienne odpowiadanie na zapytania, wst臋pna kwalifikacja szansy sprzeda偶owej przed przekazaniem jej do dzia艂u Sales/ Presales.
鈼 Pomoc w przygotowaniu podstawowej dokumentacji potrzebnej w dziale Sales/Presales (tj. uzupe艂nienie i procesowanie gotowej umowy o obustronnej poufno艣ci).
鈼 Kontaktowanie uczestnik贸w wydarze艅 bran偶owych za pomoc膮 aplikacji networkingowych i LinkedIna.
鈼 Przeprowadzanie researchu firm, b臋d膮cych potencjalnymi odbiorcami produkt贸w firmy, na podstawie list partner贸w.
鈼 Dystrybuowanie materia艂贸w dostarczonych przez dzia艂 marketingu do odpowiednich grup docelowych za pomoc膮 zbudowanych przez siebie sieci na LinkedIn.
鈼 Potencjalnie udzia艂 w imprezach bran偶owych maj膮cy pom贸c zrozumie膰 potrzeby klienta i uzyska膰 wi臋ksz膮 艣wiadomo艣膰 rynku (2-3 wyjazdy w roku maksymalnie).
鈼 Uczestniczenie w pocz膮tkowych prezentacjach produktowych razem z klientem i odpowiednim reprezentantem z dzia艂u produktowego w celu poszerzenia wiedzy dotycz膮cej portfolio, pomagaj膮cej w kwalifikowaniu szans sprzeda偶owych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

鈼 Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie C1 lub wy偶szym.
鈼 Wykszta艂cenia wy偶szego (preferowane uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny, UJ, UP: kierunki filologiczne), ewentualnie, w szczeg贸lnych przypadkach statusu studenta i uko艅czonego drugiego roku studi贸w I stopnia.
鈼 Mile widziane ko艂a naukowe b膮d藕 przynale偶no艣膰 do organizacji studenckich.

NA DU呕Y PLUS:

鈼 Wykszta艂cenie techniczne.
鈼 Sta偶 odbyty w firmie IT lub agencji marketingowej.
鈼 Gotowo艣膰 do podejmowania w艂asnej inicjatywy w kreowaniu contentu i sposobu najlepszego adresowania potrzeb klient贸w.

CO OFERUJEMY:

鈼 Zapewniamy brak cold callingu!
鈼 Prac臋 w pr臋偶nie dzia艂aj膮cej polskiej sp贸艂ce technologicznej, obecnej na wszystkich kontynentach.
鈼 Do艣wiadczenie biznesowe (lead assessment, research based lead generation) oraz styczno艣膰 ze 艣wiatem najnowszych technologii (IoT).
鈼 Poznanie proces贸w wewn臋trznych firmy, kt贸ra tworzy oprogramowanie (styczno艣膰 z dzia艂em sprzeda偶y, ale te偶 presalesu czy Product Ownerami).
鈼 Elastyczne godziny pracy, kart臋 multisport, firmowy parking i rowerowni臋.
鈼 Swobodn膮 atmosfer臋 w pracy - no dress code, no open space.
鈼 Kuchni臋 pe艂n膮 smako艂yk贸w.