return to list

🤓 Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 Awaken Realms | Św. Mikołaja 58, Wrocław

🖥 http://awakenrealms.com/

#marketing, #ppc, #cms

Ciągle inspirujemy!
 
Jesteśmy jednym z największych wydawców gier planszowych na świecie. Do naszych sukcesów należą: Nemesis, Nemesis: Lockdown, Tainted Grail: The Fall of Avalon oraz Etherfields. Bazując na naszym doświadczeniu, bardzo mocno wkraczamy również na rynek digitalowy. Ciągły i dynamiczny rozwój naszej firmy stwarza kolejne możliwości w zatrudnianiu nowych pasjonatów. Obecnie do naszego zespołu tworzącego platformę crowdfundungową Gamefound.com poszukujemy osoby na stanowisko Customer Support Specialist.
 
Kilka słów o przedsięwzięciu:  
 
Gamefound.com to nowa, prężnie rozwijająca się platforma crowdfundingowa dla gier planszowych, założona przez Awaken Realms. Choć dopiero startuje, już teraz może się pochwalić setkami tysięcy użytkowników z całego świata.
 
Czym będziesz się zajmować?: 
 
 
Oczekujemy: 
 
 
Oferujemy: 
 

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=G2X1wFUWJ_0

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-127) przy ul. św. Mikołaja 58 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/