return to list

🤓 Specjalista Administracyjno–Biznesowy

Undisclosed salary

🌍 Awaken Realms | Św. Mikołaja 58, Wrocław

🖥 http://awakenrealms.com/

#boardgames, #administration, #business

Ciągle inspirujemy!  
 
Awaken Realms to wrocławska, dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa z branży gier. Jesteśmy jednym z największych producentów gier planszowych w Polsce, a także autorami takich tytułów jak This War of Mine: the Board Game, Lords of Hellas, Nemesis oraz Tainted Grail: The Fall of Avalon, czy Etherfields. Bazując na naszym doświadczeniu bardzo mocno wkraczamy również na rynek digitalowy! Ciągły i dynamiczny rozwój naszej firmy stwarza kolejne możliwości w zatrudnianiu nowych pasjonatów! 
 
Do naszego wciąż powiększającego się zespołu Awakenów poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Administracyjno-Biznesowych, do współpracy przy projektach jednej z naszych spółek - AR Lite, naszej odpowiedzi na gry imprezowe i rodzinne, o niższym progu wejścia. Do flagowych tytułów spółki należą min.: Flick of Faith, Bees, SiegeStorm. 

Czym będziesz się zajmować?:  


Oczekujemy:  


Będzie nam miło jeśli:  


Oferujemy: 


Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=G2X1wFUWJ_0 :D! 

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-127) przy ul. św. Mikołaja 58 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/"