return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

🌍 AWF Poznań | Królowej Jadwigi, Poznań

🖥 http://www.awf.poznan.pl

#marketing, #event, #SocialMedia

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Dział Marketingu i Karier

Jesteśmy Działem Marketingu i Karier odpowiedzialnym za budowanie wizerunku Uczelni, współpracę z partnerami zewnętrznymi oraz pracownikami Akademii. Dział zaangażowany jest we wszystkie wydarzenia  z życia Uczelni - konferencje, spotkania z ekspertami, warsztaty dla studentów, spotkania z kandydatami – jest z czego wybierać! Tworzymy czteroosobowy zespół specjalistów, zaangażowanych osób  z doświadczeniem w m.in. mediach, agencjach marketingowych czy międzynarodowych korporacjach. Zostań jego częścią!

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Bardzo ważne na tym stanowisku będą:

Jeśli masz portfolio, chcesz się czymś pochwalić, coś stworzyłe(a)ś, napisałe(a)ś, zmontowałe(a)ś i chcesz pokazać swoje dotychczasowe działania, dołącz, chętnie je zobaczymy. Napisz też parę słów o tym, dlaczego chciał(a)byś z nami pracować i czego oczekujesz od pracy na tym stanowisku.