return to list

馃 Junior Media Buyer

4 000 - 6 000 PLN brutto

馃實 B INTERACTIVE Sp. z o.o. | Centrum, Warszawa

馃枼 https://b-interactive.com/

#digitalmarketing, #marketing, #socialmedia

Jeste艣 prawdziwym pasjonatem digital marketingu i chcesz prze偶y膰 w tej bran偶y ekscytuj膮c膮 przygod臋?

Do艂膮cz do B Interactive, jednej z topowych agencji performance marketingu, partnera agencyjnego premium Facebooka, gdzie od ponad 3 lat dynamicznie rozwijamy brandy e-commerce, tworzymy wysoko konwertuj膮cy creative, jak r贸wnie偶 zaprojektowali艣my w艂asny software (SaaS). Na reklam臋 w internecie wydali艣my ponad 23.500.000 PLN i wygenerowali艣my dziesi膮tki milion贸w w zaatrybuowanej sprzeda偶y.

Czy ekscytuje Ci臋:

W ostatnich 12 miesi膮cach, pomogli艣my naszym Partnerom zwi臋kszy膰 zyski reklam 2-3x w ci膮gu 2-3 miesi臋cy (w tym zwi臋kszyli艣my zysk z reklam o 1.100.000 PLN w ci膮gu 1 miesi膮ca).

Je艣li nie chcesz sp臋dza膰 偶ycia w kolejnej 鈥渁gencji 360鈥 lub 鈥渟ocial media鈥 z nudnymi klientami, sztywn膮 atmosfer膮, kampaniami na 鈥渁wareness鈥 i ma艂ymi bud偶etami, to mo偶esz by膰 osob膮 kt贸rej szukamy.

W por贸wnaniu do wi臋kszo艣ci agencji, nie pracujemy z ka偶dym klientem, nie pracujemy z -nastoma klientami naraz, oraz pracujemy tylko w bran偶y e-commerce.

Wymagania:

Twoje zadania b臋d膮 obejmowa膰 m.in.:

Czego mo偶esz oczekiwa膰:

Aby z艂o偶y膰 aplikacj臋 na to stanowisko, prze艣lij nam swoje aktualne CV oraz kilka zda艅 w kt贸rych opowiesz nam dlaczego chcia艂by艣/chcia艂aby艣 z nami pracowa膰.

Po z艂o偶eniu aplikacji, skontaktujemy si臋 z Tob膮 w ci膮gu 10 dni roboczych je艣li zdecydujemy si臋 zaprosi膰 Ci臋 do pierwszego etapu rekrutacji.