return to list

🤓 Junior Media Buyer

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 B INTERACTIVE Sp. z o.o. | Centrum, Warszawa

🖥 https://b-interactive.com/

#socialmedia, #marketing, #digitalmarketing

Jesteś prawdziwym pasjonatem digital marketingu i chcesz przeżyć w tej branży ekscytującą przygodę?
Dołącz do B Interactive, jednej z topowych agencji performance marketingu gdzie od ponad 3 lat dynamicznie rozwijamy brandy ecommerce i tworzymy wysoko konwertujący creative. Na reklamę w internecie wydaliśmy ponad 14.000.000 PLN i wygenerowaliśmy dziesiątki milionów w zaatrybuowanej sprzedaży.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/B2B

Czy ekscytuje Cię:

W ostatnich 12 miesiącach, pomogliśmy naszym Partnerom zwiększyć zyski reklam 2-3x w ciągu 2-3 miesięcy (w tym zwiększyliśmy zysk z reklam o 1.100.000 PLN w ciągu 1 miesiąca). Jeśli nie chcesz spędzać życia w kolejnej “agencji 360” lub “social media” z nudnymi klientami, sztywną atmosferą, kampaniami na “awareness” i małymi budżetami, to możesz być osobą której szukamy.

W porównaniu do większości agencji, nie pracujemy z każdym klientem, nie pracujemy z - nastoma klientami naraz, oraz pracujemy tylko w branży ecommerce.

Wymagania:

Twoje zadania będą obejmować m.in.:

Czego możesz oczekiwać:

Aby złożyć aplikację na to stanowisko, prześlij nam swoje aktualne CV oraz kilka zdań w których opowiesz nam dlaczego chciałbyś/chciałabyś z nami pracować.

Po złożeniu aplikacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych jeśli zdecydujemy się zaprosić Cię do pierwszego etapu rekrutacji.