return to list

🤓 Junior Sales Specialist

Undisclosed salary

🌍 B3 Consulting Poland | Al. Jana Pawła II 11, Warszawa

🖥 http://www.b3group.pl

#B3Polska, #B3Group, #Sales

B3 Consulting Group jest jedną z najszybciej rozwijających się szwedzkich firm consultingowych. Realizujemy wiele projektów z doświadczonymi Konsultantami w dziedzinie IT i inżynierii. B3 charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, co doceniają zarówno nasi Pracownicy, jak i klienci.

Aktualnie do naszego Zespołu w Warszawie poszukujemy utalentowanych kandydatów na stanowisko:

Junior Sales Specialist

Stawiamy na osoby, które mają głowę pełną pomysłów, są życiowymi entuzjastami, chcą kreować nową jakość na rynku IT i inżynierii, znają dobrze język angielski, a także stawiają na intensywny rozwój swojej kariery zawodowej w kierunku sprzedaży. Jeżeli nie masz doświadczenia w pracy z Klientem – nie szkodzi, nasz zespół chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Zależy nam na tym, żebyś w bliskiej przyszłości mógł się rozwijać, zdobywać doświadczenie i awansować.

                                                Jeśli to czytasz, koniecznie się do Nas odezwij – zapraszamy!