return to list

🤓 IT Support z językiem niemieckim

5 000 - 7 000 PLN netto

🌍 BaseLinker | ul. Plac Solny 15, Wrocław

🖥 https://baselinker.com/

#SaaS, #ecommerce, #support

Stanowisko: IT Support i Opiekun Klienta e-Commerce z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Zdalnie
Wynagrodzenie netto: 5000- 7000 zł netto (B2B) – do negocjacji
Forma współpracy: B2B (ewentualnie ekwiwalent UoP)

Kim jesteśmy?

BaseLinker.com to szybko rozwijający się startup z siedzibą we Wrocławiu. Zajmujemy się tworzeniem i utrzymaniem aplikacji do optymalizacji procesów e-commerce.

Aktualnie nad rozwojem aplikacji pracuje kilkadziesiąt osób. Każdy z nas jest inny, lecz łączy nas zaangażowanie i dbałość o szczegóły. Do wszystkiego podchodzimy z dystansem i odrobiną humoru. Chcemy tworzyć fajne rzeczy i przy tym wspólnie wspierać się i rozwijać.

Na co dzień pracujemy zdalnie (od zawsze, nie tylko w pandemii), a do komunikacji wykorzystujemy takie aplikacje jak Slack, Zoom i inne. W miarę możliwości cyklicznie dostępne są też spotkania we Wrocławiu, aby wspólnie omówić bieżące projekty (a tak naprawdę porozmawiać przy piwie). Obecność na tych spotkaniach nie jest obowiązkowa :)

Kogo szukamy?

Osoby ogarniętej technicznie (najlepiej też w e-commerce), do pomocy przy obsłudze klientów i rozwoju platformy na rynku niemieckim.

Zadania:

Wymagania:

Mile widziane:

Co oferujemy?

Dodatkowe bonusy:

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Wyślij nam swoje zgłoszenie za pomocą przycisku Aplikuj.
  2. Prześlemy Ci kilka dodatkowych pytań, tak aby lepiej Cię poznać. Na tym etapie możemy też odpowiedzieć na (ewentualne) nurtujące Cię pytania :)
  3. Następnie zaprosimy Cię do udziału w testach sprawdzających znajomość języka niemieckiego oraz umiejętność logicznego myślenia.
  4. Po pozytywnym zakończeniu testów umówimy się na krótką, wstępną rozmowę wideo.
  5. Zwieńczeniem całego procesu będzie ostatnia, dłuższa rozmowa na Google Meet.

Po pozytywnym zakończeniu rekrutacji dołożymy wszelkich starań, abyś szybko i łatwo odnalazł się w nowej (przyjaznej) rzeczywistości. Przez pierwsze 3 miesiące czeka Cię szereg szkoleń wstępnych pod skrzydłami wybranych osób z naszego teamu. Później również możesz liczyć na wsparcie każdej osoby z zespołu.

Czekamy na Twoją aplikację :)

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszymi zasadami przetwarzania danych w rekrutacji (https://baselinker.com/files/rekrutacja_dane_osobowe.pdf). Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Jeżeli chcesz, aby Twoje zgłoszenie było rozpatrywane przez nas także w kolejnych rekrutacjach, wyraźnie poinformuj nas o tym, na przykład dodając do CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym również podczas kolejnych rekrutacji na podobne stanowiska, przeprowadzanych przez BaseLinker Sp. z o. o."