return to list

🤓 Business Development Specialist

8 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Bee Talents | Bydgoska 2/8, Poznań

🖥 https://beetalents.com/pl/

#B2B, #businessgrowth, #startup

Netflix i Spotify za darmo, za zainstalowanie aplikacji i wypożyczenie swojego komputera? Tak! Dzięki Flyps jest to możliwe!

Flyps.io to polska firma, która wymyśliła sposób na konstruktywne wykorzystanie mocy obliczeniowej naszych komputerów - proponuje wypożyczenie naszych procesorów, w zamian za co przyznaje punkty, które można wymienić na karty podarunkowe, m.in. do Netflixa, Spotify, czy w grach na Steam, XBOX lub PlayStation. Obecnie rozwijają się w projektowaniu i rozwijaniu produktów oraz wdrażaniu rozwiązań technicznych. Zbudowali własną chmurę i stworzyli oprogramowanie, z którego korzystają miliony. Tworzenie skalowalnego oprogramowania jest w DNA firmy Flyps!

Nasz Zespół tworzy dedykowane systemy i rozwiązania. Współpracowaliśmy, m.in. z międzynarodowymi firmami z sektora Internet of Things, FinTech, również z klientami z listy Fortune TOP 500. Widzimy ogromny potencjał w tej usłudze i chcemy wykorzystywać nasze kompetencje, żeby pomagać innym firmom budować ich produkty, dlatego szukamy osoby na stanowisko Business Development Specialist, która pomoże nam rozwijać tę część firmy :)

Dołączając do nas zajmiesz się stworzeniem strategii sprzedaży oraz przede wszystkim zadbasz o lejek sprzedażowy. Zaopiekujesz się też takimi zadaniami, jak pozyskiwanie i obsługa klientów firmy, utrzymywanie długoterminowych kontaktów, realizacja planów sprzedażowych oraz przygotowywanie ofert handlowych. Zależy nam na osobie, która nie tylko dotrze do klienta, ale też określi jego potrzeby, oczekiwania i zaoferuje odpowiednią ofertę dlatego ważne jest, abyś miał/miała doświadczenie w sprzedaży usług IT.

Twoje zadania:

Potrzebujemy osoby:

Możemy zaoferować:

Jeśli brzmi to jak środowisko i oferta dla Ciebie - aplikuj!
Chętnie Cię poznamy!