return to list

🤓 Marketing Specialist

4 000 - 6 000 PLN netto

🌍 Bee Talents | Matejki, Poznań

🖥 https://beetalents.com

#performanceMarketing, #Marketingtechniczny, #marketing

Cześć, nazywamy się Bee Talents od ponad pięciu lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Zmieniamy świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”. Od niedawna, jesteśmy też organizacją remote-first.

CO ROBIMY NA CO DZIEŃ?

Nasze główne usługi to RPO (Recruitment Process Outsourcing), rekrutacje w modelu retainer fee + success fee, marketing rekrutacyjny oraz szkolenia, które sprzedajemy pod marką Rocket Hive. Z naszych rozwiązań korzystają zarówno firmy, które posiadają swoje działy IT, jak i te, które je dopiero budują. Jesteśmy kreatywni i często wprowadzamy na rynek nowe usługi (np. RPO, Marketing Rekrutacyjny) i produkty (Powerful, How to hire, szkolenia). Dołączając do zespołu będziesz mieć okazję prowadzić działania ukierunkowane na różnorodne grupy docelowe, zarówno w Polsce jak i za granicą.

TWÓJ ZESPÓŁ:

Dołączysz do zespołu Business Development, który na dzień dzisiejszy składa się z 5 osób - Maćka - Head of Business Development, Kasi - New Business Developer, Marty - New Business Developera, Grześka - Account Managera oraz Bartka - Marketing Specialist, w nieoceniony sposób wspiera nas też Ola - CEO.

TWOJE WYZWANIE:

W 2020 roku wdrożyliśmy wiele nowych działań w zespole BizDev - min.

2020 to też rok, kiedy uporządkowaliśmy strukturę działu, opracowaliśmy proces budowania relacji i aktywnego pozyskiwania nowych klientów. Przykładem efektu naszych działań jest wzrost udziału leadów pochodzących z działań marketingowych z 2%, do aż 29% oraz przekroczenie rekordowych historycznych wyników sprzedaży o ponad 50% w ostatnim kwartale.

Naszym planem jest zwiększenie sprzedaży o 100% pod kątem wartości i liczby leadów, do końca Q4 2021. W kontekście marketingu, chcemy  intensyfikować prowadzone już działania, ale też z czasem testować i wprowadzać nowe narzędzia oraz metody, których celem będzie pozyskanie większej liczby leadów.

Dlatego potrzebujemy do naszego zespołu kolejnej osoby - narzędziowca. Kogoś, dla kogo oprogramowanie marketingowe jest przedłużeniem prawej ręki.

TWÓJ TYPOWY DZIEŃ:

Na początek czeka Cię 5-10 minutowy stand-up, z całym zespołem BizDev, gdzie opowiadamy o tym co zrobiliśmy poprzedniego dnia, co zrobimy dziś i jakie mamy blokery. Następnie, już w mniejszym gronie, pójdziesz na Marketing Backlog Update, gdzie weryfikujemy priorytety i plany marketingowe. Oba spotkania pozwalają nam być zawsze on-track, wiedzieć co się dzieje w zespole i kontrolować postępy swojej pracy. Na tym punkcie w zasadzie kończy się rutynowa część Twojej pracy. To co będziesz robić później zależy od celów, które razem wyznaczymy oraz priorytetów na dany kwartał. Samodzielnie ustalisz czym należy się zająć, aby osiągnąć wyznaczone cele. Może będzie to stworzenie kampanii Google Adwords, może przygotowanie webinaru lub podcastu, opracowanie case study, a może projekt graficzny nowych materiałów sprzedażowych. Bez wątpienia jednak, przez większą część Twojego dnia będziesz pracować z narzędziami marketingowymi.

Jednym zdaniem -  Marketing Specialist w Bee Talents ma bardzo różnorodną pracę i będzie raczej poszerzać swoje kompetencje niż się specjalizować, raczej samodzielnie organizować pracę, niż czekać na precyzyjne polecenia i wytyczne. Cały zespół BizDev jest też zaangażowany w tworzenie nowych usług, wyznaczanie celów, opracowanie USP czy nawet planowanie i weryfikację strategii organizacji, także będziesz mieć też w tym swój udział. Wierzymy, że teamwork, wspólne decyzje i działanie są podstawą do osiągania najlepszych rezultatów.

 Narzędzia, jakimi będziesz dysponować:

Twoje zadania jako Marketing Specialist:

Metryki, które będą dla Ciebie najważniejsze:

Aby sprawdzić się w tej roli powinnaś/powinieneś:

Mile widziane:

Oferta:

Chcemy Cię zaprosić do współtworzenia z nami firmy, która jest ogniwem łączącym świat technologii z HRem.  W wielu obszarach podążamy własnymi ścieżkami i jesteśmy zdecydowanymi pionierami jak np. RPO w IT czy Marketing Rekrutacyjny, dlatego dużo bardziej istotne będzie dla nas odpowiednie nastawienie i osobowość, niż lata doświadczenia.