return to list

🤓 Lead Graphic Designer

5 000 - 9 000 PLN netto

🌍 Beeffective | Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.beeffective.pl

#socialmedia, #graphicdesigner, #contentdesigner

Bzzz 🐝 czy jest tu Lead Graphic Designer chętny do pracy w Beeffective? 

Jesteśmy agencją digital marketingu z Gdyni. Kreujemy wizerunek, produkujemy content, dążymy do wzrostów sprzedaży, wypełniamy zapotrzebowanie Klientów na usługi najwyższej jakości i dbamy o dowożenie konkretnych efektów. Na rynku działamy już ponad 5 lat, cały czas śledząc trendy, analizując to, co dzieje się wokół i zdobywając najświeższą wiedzę w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media. Stawiamy na kreatywność, efektywność i rozwój. A jeśli o rozwoju mowa – właśnie szukamy osoby, która zasili nasze szeregi!
 
Kogo szukamy?
Kogoś, kto ma kreatywną duszę, poczucie estetyki i wyrazisty styl! Jeśli projektowanie to Twoja pasja, możesz potwierdzić to swoim portfolio, a ponadto w Twoje DNA wpisana jest chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności – dołącz do nas i spróbuj swoich sił w naszej pasiece!
 
Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Co cechuje idealnego kandydata?
 
 
 
Co oferujemy?
 
 
 
Jeśli…
 
Masz kreatywną duszę, posiadasz zdolności graficzno-artystyczne potwierdzone portfolio, a Adobe Illustrator i Photoshop CS6/CC nie mają przed Tobą tajemnic – APLIKUJ!
 
*Chcielibyśmy zapoznać się z Twoimi dotychczasowymi dokonaniami, dlatego poza tradycyjnym CV, wyślij nam swoje portfolio, link do Behance, linki do profili w mediach społecznościowych lub coś, co przybliży nam Twoją umiejętność tworzenia i projektowania oraz poczucie estetyki.