return to list

馃 Social Media Specialist

Undisclosed salary

馃實 Beeffective | Al. Zwyci臋stwa 96/98, Gdynia

馃枼 http://www.beeffective.pl

#socialads, #socialmedia, #facebook

Bzzz!  馃悵  Czy jest tu Social Media Specialist, kt贸ry chcia艂by do艂膮czy膰 do naszej pasieki?

Jeste艣my agencj膮 digital marketingu z Gdyni, a to, w czym si臋 specjalizujemy, to kompleksowe dzia艂ania w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media. Ka偶dy projekt traktujemy indywidualnie i rozpoczynamy go od przygotowania sp贸jnej strategii 艂膮cz膮cej oczekiwania Klienta i mo偶liwo艣ci, jakie daje digital marketing. Dzia艂amy tak, aby m贸c cieszy膰 si臋 sukcesami, kt贸re objawiaj膮 si臋 w statystykach, ale i w zadowoleniu naszych Klient贸w. Stawiamy na kreatywno艣膰, efektywno艣膰 i rozw贸j. A je艣li o rozwoju mowa 鈥 w艂a艣nie szukamy osoby, kt贸ra zasili nasze szeregi!

Kogo szukamy?
Kogo艣, dla kogo social media to naturalne 艣rodowisko! Je艣li masz do艣wiadczenie na podobnym stanowisku, posiadasz dar wyci膮gania wniosk贸w, krytycznego my艣lenia, jeste艣 kreatywny, wiesz, jak tworzy膰 wci膮gaj膮cy content, a ponadto w Twoje DNA wpisana jest ch臋膰 rozwoju i gotowo艣膰 do zdobywania kolejnych leveli w艂asnych umiej臋tno艣ci 鈥 do艂膮cz do nas i spr贸buj swoich si艂 w naszym zespole!

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?
B臋dziesz pracowa膰 dla wymagaj膮cych marek i samodzielne prowadzi膰 projekty z zakresu social media (pocz膮wszy od przygotowania strategii marketingowej, przez pisanie post贸w, tworzenie p艂atnych reklam, a偶 po udzia艂 w spotkaniach projektowych z Klientami).  Pracujemy m.in. dla home&you, AVIKO, Lactima, LightBox, Skoda Plichta, illy Polska, Patrizia ARYTON, Nest Bank, i wielu innych, wyznaczaj膮c najwy偶sze standardy dzia艂a艅 na rynku w bran偶y Social Media. Tego samego b臋dziemy oczekiwa膰 od Ciebie!

Co oferujemy?

Chcesz zacz膮膰 przygod臋 w naszej pasiece?
Wy艣lij CV na adres: kariera@beeffective.pl
Ch臋tnie dowiemy si臋 r贸wnie偶, dlaczego uwa偶asz, 偶e to w艂a艣nie Ty powiniene艣 do艂膮czy膰 do naszego zespo艂u.
Good luck!