return to list

🤓 Performance Marketing Specialist

5 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Beeffective | Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.beeffective.pl

#googleads, #facebookads, #sem

Bzzz!  🐝  Czy jest tu Performance Marketing Specialist, który chciałby dołączyć do naszej pasieki? 

Jesteśmy agencją digital marketingu z Gdyni. Kreujemy wizerunek, produkujemy content, dążymy do wzrostów sprzedaży, wypełniamy zapotrzebowanie Klientów na usługi najwyższej jakości i dbamy o dowożenie konkretnych efektów. Na rynku działamy już ponad 5 lat, cały czas śledząc trendy, analizując to, co dzieje się wokół i zdobywając najświeższą wiedzę w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media. Stawiamy na kreatywność, efektywność i rozwój. A jeśli o rozwoju mowa – właśnie szukamy osoby, która zasili nasze szeregi!
 
Kogo szukamy?
Kogoś, dla kogo kampanie online to bułka z masłem! Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadasz dar analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, jesteś kreatywny i masz w zanadrzu mnóstwo pomysłów na promocję marek w świecie cyfrowym, a ponadto w Twoje DNA wpisana jest chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności – dołącz do nas i spróbuj swoich sił w pasiece Beeffective!
 
Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Co cechuje idealnego kandydata?
 
 
 
Co oferujemy?
 
 
Jeśli…
 
Kręci Cię poszukiwanie i testowanie nowych źródeł ruchu, budowa stron internetowych oraz e-mail marketing nie są Ci obce, ale przede wszystkim jesteś prawdziwym pasjonatem wszystkiego co związane z reklamą internetową – APLIKUJ!
 
*Chcielibyśmy zapoznać się z Twoimi dotychczasowymi dokonaniami, dlatego poza tradycyjnym CV, wyślij nam linki, screeny lub case studies kampanii, z których jesteś dumny(a)!