return to list

🤓 Social Media Specialist

4 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 Beeffective | Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

🖥 http://www.beeffective.pl

#socialads, #socialmedia, #facebook

Bzzz!  🐝  Czy jest tu Social Media Specialist, który chciałby dołączyć do naszej pasieki? 

Jesteśmy agencją digital marketingu z Gdyni. Kreujemy wizerunek, produkujemy content, dążymy do wzrostów sprzedaży, wypełniamy zapotrzebowanie Klientów na usługi najwyższej jakości i dbamy o dowożenie konkretnych efektów. Na rynku działamy już ponad 5 lat, cały czas śledząc trendy, analizując to, co dzieje się wokół i zdobywając najświeższą wiedzę w zakresie kampanii internetowych oraz komunikacji w social media. Stawiamy na kreatywność, efektywność i rozwój. A jeśli o rozwoju mowa – właśnie szukamy osoby, która zasili nasze szeregi!
 
Kogo szukamy?
Kogoś, dla kogo social media to naturalne środowisko! Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadasz dar wyciągania wniosków, krytycznego myślenia, jesteś kreatywny, wiesz, jak tworzyć wciągający content, a ponadto w Twoje DNA wpisana jest chęć rozwoju i gotowość do zdobywania kolejnych leveli własnych umiejętności – dołącz do nas i spróbuj swoich sił w naszej pasiece!
 
Co będzie należało do Twoich obowiązków?
 
 
Co cechuje idealnego kandydata?
 
 
Co oferujemy?
 
 
Jeśli…
Wiesz, jak stworzyć SKLEP z feedu produktowego na FB, umiesz skonfigurować sekcję ZAKUPY na Instagramie, znasz sposób, aby śledzić sprzedaż z BIO w IG, ale przede wszystkim jesteś prawdziwym zajawkowiczem social media – APLIKUJ!
 
*Chcielibyśmy zapoznać się z Twoimi dotychczasowymi dokonaniami, dlatego poza tradycyjnym CV, wyślij nam linki do profili, którymi zarządzasz, oczywiście możesz także podesłać swoje profile, na których budujesz markę osobistą.