return to list

🤓 Grafik komputerowy

Undisclosed salary

🌍 Beesart | Duńska, 3/5, 104, Łódź

🖥 http://www.beesart.pl

#GrafikKomputerowy, #PracaGrafik, #Grafik

OFERTA PRACY

Umowa o pracę – cały etat / pon - pt / 9-17 / Łódź Teofilów Duńska

GRAFIK

Opis stanowiska:

·         Projektowanie i skład DTP ulotek, opakowań produktów, katalogów, broszur, folderów, teczek, wizytówek etc.
·         Tworzenie CI nowych marek, nowych produktów i usług
·         Obróbka graficzna zdjęć
·         Projektowanie na potrzeby social media
·         Pracowanie na gotowych layoutach
·         Udoskonalanie stworzonych już materiałów
·         Obsługa maszyn introligatorskich - laminarka - gilotyna - bigownica

Wymagania:

·         znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
·         doświadczenie w przygotowywaniu plików produkcyjnych oraz znajomość zagadnień związanych z DTP,
·         znajomości zasad kompozycji, typografii i składu tekstu
·         umiejętność organizacji czasu pracy, samodzielność, kreatywność
·         umiejętność ustalenia priorytetów w załatwianiu poszczególnych spraw
·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·         pracę w zgranym zespole i przyjaznym środowisku
·         możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
·         możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji

Zainteresowanych kandydatów, spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych) Prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych w formacie PDF wypełniając formularz poniżej.