return to list

🤓 Graphic Designer

4 210 - 7 080 PLN brutto

🌍 Beloud | Gersona Wojciecha, 28, Kraków

🖥 http://www.beloud.com.pl

#grafika

Szukamy osoby znającej się na rzeczy i zmotywowanej do własnego rozwoju w branży reklamowej. Cenimy sobie ludzi twórczych, logicznych i kreatywnych z ogromną miłością do pojęcia piękna. U nas jesteś profesjonalistą,  więc musisz znać swoje umiejętności i rozumieć wartość czasu.

Jeśli uwielbiasz pracować z Comic Sansem, Cooperem i Lobsterem – to lepiej żebyś został tam gdzie jesteś.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV oraz portfolio na adres: cv@brilliantgroup.pl z dopiskiem w tytule GRAPHIC DESIGNER.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BrilliantGroup Sp z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Gersona 28, 30-818, Kraków, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym celem przeprowadzenia procesu rekrutacji na wybrane stanowisko”.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez BrilliantGroup Sp z o.o., umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez BrilliantGroup Sp z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-818) przy ul. Gersona 28, danych osobowych