return to list

🤓 Social Media&Video Manager dla G⚽️al.pl

Undisclosed salary

🌍 Better Collective Poland | Rakowicka 15A, Kraków

🖥 https://bettercollective.com/

#Video, #Sport, #SocialMedia

Do Better Collective Poland poszukujemy osoby na stanowisko Social Media & Video Manager, która będzie częścią zespołu redakcyjnego serwisu G⚽️al.pl
Rozwijamy też inne kluczowe portale: seriea.pl, primeradivision.pl, kadra.pl, wislakrakow.com oraz kanały w mediach społecznościowych promujące w/w serwisy.

KOGO DOKŁADNIE SZUKAMY:

Poszukujemy samodzielnego eksperta biznesowo związanego ze sportem w Polsce oraz z doświadczeniem w biznesie bukmacherskim.

Szukamy dynamicznej, aktywnej i pozytywnej osoby, która z energią będzie angażować się w życie redakcji, realizować cele i budować zespół redakcyjny.
Szukamy osoby na pełen etat, która będzie pracować w naszym biurze w Krakowie.

Jako Social Media & Video Manager będziesz odpowiedzialny/a za:

Będziesz podlegać naszemu Redaktorowi Naczelnemu, współtworząc nasz Content Team odpowiedzialny za cała grupę naszych portali.
 
BĘDZIEMY OCZEKIWAĆ OD CIEBIE TAKIEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli, w którymś z w/w obszarów dopiero się rozwijasz i nie czujesz ekspertem - nie szkodzi, ważne, że chcesz się nauczyć robić to dobrze. Strategia uwzględnia takie "braki" na starcie, w pracy będziemy koncentrować się na tym co już umiesz i możesz zrobić.
 
CO OFERUJEMY:

Pracę na stanowisku Content Manager - Social Media & Video w małym zespole (7 osób), który dopiero definiuje strategię swoich działań. Możesz mieć realny wpływ na jej tworzenie, wnosić swoje pomysły i je realizować. Nie chcemy kopiować ani iść utartą ścieżką, szukamy nowinek, nieszablonowego podejścia (to szablonowe też się przyda, ale jest miejsce na trochę szaleństwa)
Oferujemy stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Nasze benefity pozapłacowe to:

JAK APLIKOWAĆ:

Aplikacje przyjmujemy tylko przez stronę internetową.

Do aplikacji prosimy o dołączenie portfolio, linków do dotychczas tworzonych treści, postów lub materiałów.
 
Jeśli jesteś pasjonatem sportu oraz znasz się na tworzeniu treści związanej ze sportem oraz strategii jej publikacji – to stanowisko jest dla Ciebie!

Better Collective to międzynarodowa, wielokrotnie nagradzana firma z branży marketingu afiliacyjnego, która zapewnia użytkownikom najlepsze wrażenia z gry i obstawiania wyników sportowych dbająca o większe bezpieczeństwo i transparencje treści bukmacherskich.