return to list

🤓 Sprzedawca powierzchni reklamowej

Undisclosed salary

🌍 Bezprawnik sp. z o. o. | Świętokrzyska 30/63, Warszawa

🖥 https://bezprawnik.pl

#digital, #media, #salesmanager

Wydawca serwisów internetowych Bezprawnik.pl oraz rodzącego się właśnie firma.blog o miesięcznym zasięgu 1,5 miliona unikalnych użytkowników, czytelniku premium (prawnik, przedsiębiorca, duże miasta, dobre wykształcenie itd.) poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko sprzedawcy w celu sprzedaży przestrzeni reklamowej typu display, content oraz non-standard.

Serwis cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony czytelników, kampanie reklamowe generują dobre rezultaty, jednak brak realnego zaplecza sprzedażowego jest jego ogromną bolączką na obecnym etapie rozwoju.

Szukamy osoby, która ten stan rzeczy zmieni, porządkując sposób funkcjonowania działu reklamy, a także - przede wszystkim - dzięki swoim kontaktom umożliwi sprawne dotarcie do domów mediowych oraz negocjowanie kampanii w modelu flat fee. Zależy nam więc na osobie z doświadczeniem w sprzedaży mediów internetowych, która rozumie ich specyfikę oraz nie będzie miała trudności w docieraniu do kluczowych partnerów.

Nie wymagamy mieszkania w Warszawie, choć oczywiście będzie to dodatkowym atutem. Współpraca ma charakter zdalny. Model rozliczania zakłada skromną podstawę + prowizję od sprzedaży.