return to list

🤓 Head of Marketing [in SoftwareHouse]

7 000 - 12 500 PLN netto

🌍 BitBag | Concordia Design, Wrocław

🖥 https://bitbag.io

#marketing, #ciekaweCzyKtosCzytaTeHashtagi

Praca 100% zdalna od zawsze.

W BitBag tworzymy dedykowane oprogramowanie dla eCommerce. Chcemy żeby oprócz nas i naszych zadowolonych klientów dowiedziało się o tym trochę więcej osób.

W ciągu 3 lat zbudowaliśmy SoftwareHouse od 0 do 50 osób. Nie mając zespołu marketingowego, nie znając się na marketingu i praktycznie go nie robiąc. Co prawda napisaliśmy kiedyś darmowy eBook, ale w sumie nie wiedzieliśmy po co, nawet przycisk do pobrania go nie działał. A do Stycznia 2021 nasza strona firmowa wczytywała się 20 sekund.

Budując naszą markę od zera, z zerową rozpoznawalnością i bez żadnych kontaktów. Wyłącznie na poleceniach, konsultacjach i zadowolonych klientach. Dzisiaj współpracujemy z takimi klientami jak m.in. Carrefour. Bezpośrednio współpracujemy z największymi dostawcami bramek płatności do eCommerce znanymi na całym świecie m.in. Braintree (PayPal), Adyen.

Co by było gdybyśmy robili jakikolwiek marketing? Masz okazję nam pokazać i współtworzyć z nami jeden z najszybciej rozwijających się SoftwareHouse w Polsce.

W zespole 3 osoby które zajmują się sprzedażą.
2 osoby zajmujące się marketingiem (którym będziesz przewodzić).

Dlaczego BitBag?


Wymagania?


Nasz Proces Rekrutacyjny: