return to list

馃 Senior Social Media Specialist

Undisclosed salary

馃實 BoldPR | Wilcza 72/10, Warszawa

馃枼 http://www.boldpr.pl

#Agencja, #SocialMedia

Do butikowej Agencji PR poszukujemy  samodzielnej osoby, kt贸ra b臋dzie pracowa艂a dla Klient贸w Agencji w zakresie pe艂nej obs艂ugi kana艂贸w social media.

Stanowisko: SENIOR SOCIAL MEDIA SPECIALIST
Miejsce pracy: Warszawa, centrum

Zadania:

1. Wsp贸艂tworzenie koncepcji obecno艣ci marek z r贸偶nych segment贸w w kana艂ach social media
2. Tworzenie contentu i wsp贸艂praca ze studiem graficznym
3.  Prowadzenie  efektywnych kampanii oraz planowanie  i kontrolowanie koszt贸w / monitorowanie realizacji za艂o偶onych wska藕nik贸w efektywno艣ci/ optymalizacja dzia艂a艅
4. Realizacja cel贸w i wsparcie dzia艂a艅 marketingowych Klient贸w Agencji

Oczekiwania wobec Kandydat贸w:

1.      Do艣wiadczenie w pracy dla Klient贸w po stronie Agencji (min. 3 lata)
2.      Doskona艂a znajomo艣膰 narz臋dzi social media i specyfiki efektywnych dzia艂a艅 w tych kana艂ach
3.      Zrealizowane efektywne kampanie/projekty, kt贸rymi mo偶esz/chcesz si臋 pochwali膰
4.      Znajomo艣膰 trend贸w i aktualna wiedza na temat zmieniaj膮cej si臋 rzeczywisto艣ci social medi贸w
5.      Zorientowanie na cel i ch臋膰 pracy w zakresie rozwijania us艂ug z zakresu social media w Agencji

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie
2. Realny wp艂yw na budowanie dzia艂u Social Media w strukturach Agencji
3. Mo偶liwo艣膰 realizacji ciekawych i fajnych projekt贸w z zakresu social media

Je艣li jeste艣 zainteresowany prze艣lij swoje CV!