return to list

🤓 Senior Customer Success Trainer

Undisclosed salary

🌍 Booksy | ul. Łucka 2/4/6 lok.U4, Warszawa

🖥 https://booksy.com/pl-pl/

#trainer, #coach, #trener

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!
Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.
Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Jeśli masz energetyczną osobowość, zarażasz innych swoim entuzjazmem i jesteś kreatywną duszą, a jednocześnie umiesz skutecznie przekazywać wiedzę i pomagać innym nabywać nowe umiejętności, szukamy właśnie Ciebie. Jako Senior CS Trainer będziesz miał realny wpływ na to w jaki sposób będą obsługiwani Klienci Booksy.