return to list

🤓 Junior User Acquisition Specialist

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 BoomBit S.A. | Zacna, 2, Gdańsk

🖥 http://www.boombit.com

#useracqusition, #googleads, #facebook

BoomBit S.A. to doceniany na całym świecie wydawca i producent gier mobilnych. W tytuły takie jak “Dancing Line”, “Tanks A Lot” i “Ramp Car Jumping!” grają codziennie miliony fanów. Na nasz międzynarodowy zespół składa się ponad 160 doświadczonych pasjonatów. Każdy z nich ma okazję nie tylko rozwijać się i wpływać na losy firmy, ale też kształtować swój własny sukces.

Chcemy, abyś dołączył do nas jako:

Junior User Acquisition Specialist
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:


Oczekiwania:


Mile widziane:


Oferujemy:

 
Please include the following statement:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BoomBit S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Zacnej 2 („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora danych.
Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.