return to list

馃 Sales Support Specialist

Undisclosed salary

馃實 Booste | Krakowskie Przedmie艣cie 13, Warszawa

馃枼 https://praca.red-sky.pl/l/pl

#financing, #sales, #support

Booste oferuje firmom z bran偶y e-commerce finansowanie oparte na przychodach (RBF). Oferowane wsparcie pomaga w finasowaniu reklam cyfrowych, kampanii marketingowych  oraz innych wydatk贸w na na cele reklamowe. Zapewniamy elastyczne finansowanie firmom, ze szczeg贸lnym uwzgl臋dnieniem ma艂ych i 艣rednich przedsi臋biorstw, aby pom贸c im w finansowaniu dzia艂a艅 rozwojowych. 艢rodowisko pandemiczne zak艂贸ci艂o globalne 艂a艅cuchy dostaw i pozostawi艂o wiele firm z potrzeb膮 znalezienia alternatywnych rozwi膮za艅 finansowych, a tak偶e rozwoju platform cyfrowych, kt贸re wype艂niaj膮 miejsca, w kt贸rych tradycyjne metody nie s膮 w stanie pom贸c. I tu w艂a艣nie pojawia si臋 Booste ;)

Obecnie poszukujemy pasjonat贸w lubi膮cych szybki rytm pracy i maj膮cych do艣wiadczenie w finansach i bankowo艣ci. Je艣li rozumiesz rynek finansowy oraz rynek e-commerce i potrafisz identyfikowa膰 mo偶liwo艣ci biznesowe zwi膮zane z finansowaniem SME - do艂膮cz do naszego zespo艂u!

Twoje zadania

 Wymagania

 Oferujemy

Proces rekrutacyjny wspiera Red Sky