return to list

🤓 New Business Manager

6 500 - 10 000 PLN netto

🌍 Brainhub Sp. z o. o. | ul. Górnych Wałów 26, Gliwice

🖥 https://brainhub.eu/career/

#B2B, #sales, #newbusiness

W Brainhub zajmujemy się budowaniem najlepszych aplikacji webowych, mobilnych i desktopowych, wyłącznie w JavaScript. Współpracujemy z Klientami z różnych kontynentów, wszystkie nasze projekty są tworzone na potrzeby rynków zagranicznych.
Przez ostatnie 4  lata urośliśmy  z 4 -> 52  genialnych osób i jesteśmy jedną
z najszybciej rosnących spółek usługowych w Europie.  Obecnie poszukujemy osoby do zespołu sprzedażowo - marketingowego (Growth), która wesprze nas w procesie pozyskiwania nowych Klientów.
Celem zespołu jest generowanie sprzedaży oraz wzrostu firmy poprzez działania sprzedażowe wsparte marketingiem. Poza Brainhub planujemy także inwestować
w startupy/sideprojekty,  w których nasza niezależna jednostka (Growth Team) będzie miała też swój udział, a Ty będziesz jej częścią.

                                                                              New Business Manager
                                                             Miejsce pracy: Gliwice/Bielsko-Biała/Kraków

Jeśli chciałbyś mieć realny wpływ na kształt projektów, pracować w firmie, która dąży do ciągłego rozwoju i daje dużą elastyczność działań - napisz do nas. Poszukujemy osoby, która razem z nami będzie budować skuteczną strategię sprzedażową.