return to list

馃 Event Manager

Undisclosed salary

馃實 BTE Agency | Powi艣le, Warszawa

馃枼 https://bteagency.com/

#AM, #event, #marketing

CZE艢膯 馃憢

Jeste艣my agencj膮 innowacyjnego marketingu tworz膮c膮 inspiruj膮ce projekty bez 偶adnych ogranicze艅. Dla klient贸w tworzymy nowatorskie strategie komunikacji ich marki przy pomocy event marketingu agile, digitalu i autorskich narz臋dzi cyfrowych.

W marcu tego roku stworzyli艣my w艂asny start-up: interaktywn膮 platform臋 pozwalaj膮c膮 na organizacj臋 wydarze艅 online w virtual reality dzi臋ki kt贸rej prowadz膮cy jak i uczestnicy bior膮 udzia艂 w wydarzeniu zdalnie z dowolnego miejsca 艣wiata, a do艣wiadczenia s膮 podobne do eventu tradycyjnego. To totalny prze艂om i mamy nadziej臋 zrewolucjonizowa膰 艣wiat event贸w na ca艂ym 艣wiecie! Premiera platformy na polskim rynku ju偶 w listopadzie.

Je艣li szukasz miejsca kt贸re potrzebuje dzi艣 ka偶da firma w Polsce (i na 艣wiecie) w trudnych czasach pandemii - to w艂a艣ciwe miejsce! Do艂膮cz do nas i wsp贸lnie budujmy si艂臋 naszego zespo艂u! #betterthanever