return to list

🤓 Specjalista Facebook Ads

Undisclosed salary

🌍 BugsyEmpire LTD | ul. Wąchocka 1F, Warszawa

🖥 https://www.bugsyempire.com/

#Media, #Social, #Facebook

BugsyEmpire LTD

BugsyEmpire LTD to nieduża, ale bardzo prężna agencja reklamowa specjalizująca się we współpracy z licencjonowanymi operatorami bukmacherskimi, prowadzącymi zakłady wzajemne przez internet na terenie Polski, ale także pozostałych rynkach europejskich. Specjalizujemy się w reklamowaniu oferty operatorów finalnie starają się zachęcić graczy do zabawy w obstawianie. 

Jeśli jesteś sportowym fanem, znasz się na marketingu, a produkty Facebooka to dla Ciebie chleb powszedni – dołącz do Nas 😊  Specjalista Facebook Ads

 
Miejsce pracy: Warszawa
 
 
Jeżeli obsługujesz reklamy Facebook Ads, piksel konwersji nie jest Ci obcy i chcesz pracować dla jednej z najbardziej konkurencyjnych branż w kraju, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Szukamy do naszego zespołu osoby, która chce rozwinąć swoje umiejętności o obsługę internetowych kampanii zintegrowanych, jest zorientowana na efekty, przejąć kompetencje planowania mediów i będzie w przyszłości budować zespół mediowy. Z naszej strony zapewniamy niczym nieograniczone pole manewru, możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami i to co jest dla nas najważniejsze, czyli satysfakcję z owoców własnej pracy.

Zakres obowiązków:


Wymagania:


Oferujemy:


Dlaczego powinieneś do nas dołączyć? Bo tutaj jesteśmy sobą!

Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje.

Stawiamy na szacunek, rzetelność i otwartość. Jeśli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Jak aplikować?

Wystarczy, że wyślesz nam swoje CV w formularzu.. Chętnie zaprosimy Cię do naszego biura lub wirtualną kawę, opowiemy o firmie i porozmawiamy o współpracy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.