return to list

馃 SEO Expert

Undisclosed salary

馃實 Burda Media Polska | Marynarska 15, Warszawa

馃枼 https://www.burdamedia.pl/

#seo, #digitalmarketing

Burda International Poland to jedna z najwi臋kszych mi臋dzynarodowych sp贸艂ek mediowo - technologicznych, kt贸ra prowadzi swoj膮 dzia艂alno艣膰 w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasj膮 rozwijamy rynek mediowy, wychodz膮c naprzeciw ci膮gle zmieniaj膮cym si臋 oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorc贸w w ka偶dym wieku.
Jako jedyni posiadamy pe艂ne portfolio tematyczne ponad 60 magazyn贸w i najnowocze艣niejszych produkt贸w on-linowych. Burda International Poland jest tak偶e wydawc膮 bestsellerowych ksi膮偶ek, kolekcji dzieci臋cych, magazyn贸w Custom Publishing oraz organizatorem presti偶owych event贸w. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesi膮c docieramy do ponad 23 milion贸w os贸b.
#BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #InStyle #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #Przy艣lijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #S贸liPieprz #M贸jPi臋knyOgr贸d #PrzepisNaOgr贸d
Wi臋cej o nas na:
FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/
www: http://www.burdamedia.pl/

SEO Expert

Zadania:

Oczekiwania:

             o    budowa nowych serwis贸w
             o    migracja serwis贸w
             o    optymalizacja serwis贸w
             o    analiza s艂贸w kluczowych dla tematu i serwisu
             o    architektura informacji serwisu, strony i tre艣ci
             o    analiza konkurencji

Mile widziane:

Oferujemy:

Klikaj膮c w przycisk 鈥濿y艣lij鈥 zgadzasz si臋 na przetwarzanie przez BURDA MEDIA POLSKA danych osobowych zawartych w Twoim zg艂oszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w og艂oszeniu o prac臋 (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, kt贸re nie zosta艂y wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Tw贸j wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imi臋, nazwisko, do艣wiadczenie zawodowe, wykszta艂cenie) przetwarzamy na podstawie przepis贸w prawa.

Je偶eli nie chcesz, aby艣my przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.