return to list

🤓 Content Marketing Specialist

5 000 - 7 000 PLN brutto

🌍 Casbeg | Powstańców Śląskich, 5, Wrocław

🖥 https://casbeg.com/pl/

#content, #seo, #copywriting

Szukamy osoby, która przejmie proces zarządzania i wytwarzania różnego rodzaju form pisanych w Casbeg takich jak m.in.: artykuły, poradniki, newsletter, case studies, treści na stronę www. Wszystkie treści są o tematyce sprzedaży, marketingu i obsługi klienta oraz skierowane do kadry zarządzającej oraz specjalistów w/w obszarów.

Jesteśmy zespołem konsultantów biznesowych, który od stycznia 2018 roku doradza zarządom spółek B2B w sprzedaży, marketingu oraz obsłudze klienta. Na co dzień współpracujemy z małymi i średnimi firmami, dla których stajemy się partnerami w biznesie i pomagamy im w osiąganiu celów, zwiększeniu ich przychodów i zysków. Pracowaliśmy między innymi dla Droids on Roids, Binar Apps, iSprzęt.pl, Eactive, Prowly, Wedding.pl, Neoteric, MaxRoy, MobeeDick, Lerta, Scanway, Onely, Just Join IT, Etno Cafe, Telemedico.

W ciągu 3 lat działalności zdobyliśmy bardzo dobrą opinię na rynku oraz pomogliśmy już wielu firmom – jakiś czas temu osiągnęliśmy nawet istotny milestone: 200 pozyskanych klientów :) Ich historie możesz poznać czytając nasze Case Studies.

Czym będziesz się zajmować?


Aplikuj, jeśli:


Bardzo dużym atutem będzie, jeśli: 


Co możemy Ci zaoferować? 


Jak wygląda proces rekrutacyjny?
  1. Jeśli spełniasz kryteria, wyślij nam proszę swoje CV oraz 5-10 tekstów zgodnych z pierwszym akapitem tego ogłoszenia. Mogą być w formie linków do tekstów lub PDF.
  2. Po weryfikacji odpowiedzi, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie (videocall) z 2 osobami z zespołu Casbeg.
  3. Po udanej rozmowie zaprosimy Cię na spotkanie (videocall) z naszym CEO.