return to list

🤓 Doradca Klienta B2B

5 300 - 8 000 PLN brutto

🌍 Casbeg | Powstańców Śląskich, 5, Wrocław

🖥 https://casbeg.com/pl/

#b2b, #sales, #consulting

Poszukujemy kolejnego członka zespołu Casbeg, który będzie długofalowo wspierał naszych Klientów B2B w opracowywaniu strategii rozwoju ich sprzedaży i organizacji. Na co dzień współpracujemy z małymi i średnimi firmami B2B z różnych branż ( np. IT, inżynieria przemysłowa, e-commerce) dla których stajemy się partnerami w biznesie i pomagamy w zwiększeniu ich przychodów.
Gotowy by wznieść swoje umiejętności na wyższy level? ;)

Cały czas prowadzimy rekrutacje ale  w trosce o Wasze i nasze zdrowie rozmowy odbywają się ZDALNIE (telefon/wideokonferencja) do odwołania!

 
Czym będziesz się zajmować?
 
Umiejętności niezbędne na start:
 
 
Mile widziane: 
 
 
Co możemy Ci zaoferować? 
 

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem konsultantów biznesowych, który od 2017 roku doradza w kwestii sprzedaży, marketingu oraz obsługi klienta.
Wyznajemy zasadę “no bullshit zone” - stawiamy na transparentność, dzielenie się wiedzą oraz work-life balance (nie zostajesz dłużej w pracy i nie otrzymujesz telefonów po godzinach :)
Zobacz sam jak pomimo niewielkiego stażu zdobyliśmy bardzo dobrą opinię na rynku oraz pomogliśmy już wielu firmom :) Ich historie możesz poznać czytając nasze Case Studies 

Brzmi interesująco? Aplikacja zajmie Ci dosłownie minutę a możesz mieć pewność, że szybko wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.
Do usłyszenia! :)