return to list

🤓 Interim Sales Manager

8 000 - 12 000 PLN brutto

🌍 Casbeg | ul. Powstańców Śląskich 5, Wrocław

🖥 https://casbeg.com/pl/

#b2b, #sales

W Casbeg doradzamy zarządom i właścicielom firm. Poszukujemy kolejnej osoby, która będzie wspierała naszych klientów w rozwoju ich biznesów.

Jesteśmy zespołem konsultantów biznesowych, który od stycznia 2018 roku doradza zarządom spółek B2B i e-commerce w sprzedaży, marketingu oraz obsłudze klienta. Na co dzień pomagamy klientom w osiąganiu celów, zwiększeniu ich przychodów i zysków. Pracowaliśmy między innymi dla iSprzęt, Supon, Droids on Roids, Binar Apps, Eactive, Prowly, Wedding.pl, Neoteric, MaxRoy, MobeeDick, Lerta, Scanway, Onely, Just Join IT, Etno Cafe, czy Telemedico. Jeśli ciekawi cię jak pracujemy z klientami – historie wybranych współprac możesz poznać czytając nasze case studies.

 

Kim jest Interim Sales Manager?
 

Sales Interim Manager to zewnętrzny doradca, który tymczasowo przejmie stery w obszarze sprzedaży w firmie klienta: uporządkuje procesy, pomoże podjąć kluczowe decyzje, wskaże kierunek rozwoju i działania konieczne do osiągnięcia celów biznesowych organizacji.

To odpowiedzialne stanowisko, które przyciąga ludzi doświadczonych, nie bojących się podejmować ważnych decyzji i lubiących mieć sprawczość na poziomie organizacyjnym – takich właśnie poszukujemy.

 

Czym będziesz się zajmować?
 

 

Co zyskasz:
 

Jeśli:
 

 

Porozmawiajmy :)