return to list

🤓 Marketing Specialist

5 500 - 7 500 PLN brutto

🌍 Casbeg | Powstańców Śląskich 5, Wrocław

🖥 https://casbeg.com/pl/

#ppc, #b2b, #marketing

Poszukujemy kolejnej osoby, która wesprze nasz zespół marketingowy w prowadzeniu działań marketingowych na rzecz Casbeg.

Jesteśmy zespołem konsultantów biznesowych, który od stycznia 2018 roku doradza zarządom spółek B2B i e-commerce w sprzedaży, marketingu oraz obsłudze klienta. Na co dzień współpracujemy z małymi i średnimi firmami oraz startupami, dla których stajemy się partnerami w biznesie i pomagamy im w osiąganiu celów, zwiększeniu ich przychodów i zysków. Pracowaliśmy między innymi dla iSprzęt, Supon, Droids on Roids, Binar Apps, Eactive, Prowly, Wedding.pl, Neoteric, MaxRoy, MobeeDick, Lerta, Scanway, Onely, Just Join IT, Etno Cafe, Telemedico.

Jesteśmy na rynku od wielu lat, ale jako Casbeg funkcjonujemy dopiero nieco ponad 3 lata. Pomogliśmy wielu zarządom – ostatnio osiągnęliśmy istotny kamień milowy: 250 pozyskanych klientów :) Jeśli ciekawi cię jak pracujemy z klientami – historie wybranych współprac możesz poznać czytając nasze Case Studies.

 
Czym Ty będziesz się zajmować?
 
 
Aplikuj, jeśli posiadasz:
 
Mile widziane: 

 
Co  możemy Ci zaoferować? 
 
 
Jak wygląda proces rekrutacyjny?
 
  1. Po weryfikacji odpowiedzi, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie (videocall) z 2 osobami z zespołu Casbeg
  2. Po udanej rozmowie zaprosimy Cię na spotkanie (videocall), po którym zdecydujemy o zatrudnieniu Ciebie