return to list

🤓 Digital Marketing Specialist

4 000 - 6 500 PLN brutto

🌍 Catchers | Piękna 49, Warszawa

🖥 http://www.catchers.pl

#Marketing, #Performance, #OnlineAds

Kim jesteśmy?

Catchers to agencja wsparcia sprzedaży dla mikro, małych i średnich firm. Koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów i wzrost sprzedaży, a także na celach pośrednich, takich jak np. budowanie świadomości marki w internecie. Agencja stworzyła kompleksowe pakiety, w których zebrała najskuteczniejsze działania marketingowe, takie jak performance marketing, social media, PR i content marketing.

Co jest dla nas ważne?

▶️ Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarach, takich jak performance marketing oraz marketing automation
▶️ Praktyczna znajomość Google Analytics, Campaign Manager, Search Ads, Google Ads (Adwords) oraz menedżera reklam Facebooka
▶️ Umiejętności analityczne i znajomość technik optymalizacji kampanii efektywnościowych pod kątem pozyskiwania leadów, poprawy współczynników konwersji itp.
▶️ Umiejętność posługiwania się pakietem Office
▶️ Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie

Mile widziane:

▶️ Podstawowe umiejętności HTML
▶️ Znajomość technologii i narzędzi wspierających działania reklamowe, takich jak: programmatic buying, Get Response

Zakres obowiązków:

▶️ Zarządzanie budżetem marketingowym i realizacja planów sprzedażowych
▶️ Opracowywanie i wdrażanie strategii obecności marek w internecie
▶️ Współtworzenie contentu na potrzeby różnych formatów reklamowych
▶️ Realizowanie i optymalizowanie kampanii rozliczanych w modelach efektywnościowych
▶️ Tworzenie scenariuszy kampanii w oparciu o narzędzia Marketing Automation
▶️ Analiza sprzedaży oraz ścieżki zakupowej przy wsparciu dostępnych narzędzi
▶️ Rekomendowanie narzędzi i działań pozwalających podnosić efektywność kampanii performance
▶️ Opracowywanie raportów i prezentacji podsumowujących efekty kampanii performance oraz prowadzonych projektów

Co oferujemy?

▶️ Biuro w centrum Warszawy naprzeciwko Hali Koszyki
▶️ Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
▶️ Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
▶️ Jasno określoną ścieżkę rozwoju
▶️ Dobrą atmosferę pracy w ambitnym, młodym i nastawionym na sukces zespole