return to list

🤓 Sales Specialist B2B

4 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 Catchers | Piękna 49, Warszawa

🖥 http://www.catchers.pl

#B2B, #Sales

Kim jesteśmy?

Catchers to agencja wsparcia sprzedaży dla mikro, małych i średnich firm. Koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów i wzrost sprzedaży, a także na celach pośrednich, takich jak np. budowanie świadomości marki w internecie. Agencja stworzyła kompleksowe pakiety, w których zebrała najskuteczniejsze działania marketingowe, takie jak performance marketing, social media, PR i content marketing.

Co jest dla nas ważne?

▶️ Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym
▶️ Orientacja na osiąganie wyznaczonych celów oraz gotowość do podejmowania wyzwań
▶️ Umiejętności handlowe, negocjacyjne i komunikacyjne
▶️ Skuteczność w działaniu

Zakres obowiązków:

▶️ Pozyskiwanie klientów biznesowych z branży MŚP
▶️ Realizacja celów sprzedażowych
▶️ Negocjacje handlowe
▶️ Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
▶️ Przygotowywanie materiałów sprzedażowych oraz instrukcji dla klientów
▶️ Ścisła współpraca z działem marketingu

Co oferujemy?

▶️ Prowizję od sprzedaży
▶️ Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
▶️ Biuro w centrum Warszawy naprzeciwko Hali Koszyki
▶️ Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
▶️ Jasno określoną ścieżkę rozwoju
▶️ Dobrą atmosferę pracy w ambitnym, młodym i nastawionym na sukces zespole