return to list

馃 Performance Analyst - Facebook Ads

Undisclosed salary

馃實 Catvertiser | KEN 95, Warszawa

馃枼 https://www.catvertiser.com

#performance, #performanceanalyst, #socialmedia

Szukamy: Performance Analyst - Facebook Ads 馃憟
馃實 Catvertiser | al. KEN 95, Warszawa

Opis stanowiska:

路 optymalizacja kampanii reklamowych na Facebooku pod k膮tem koszt贸w oraz konwersji
路 analiza i tworzenie zestawie艅 na potrzeby prowadzonych kampanii
路 wyci膮ganie wniosk贸w na podstawie danych
路 rekomendowanie najlepszych rozwi膮za艅 reklamowych

Oczekujemy:

路 przynajmniej rocznego do艣wiadczenia w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
路 bardzo dobrej znajomo艣ci 艣rodowiska reklamowego Facebooka
路 bardzo dobrej znajomo艣ci Excela
路 doskona艂ej organizacji pracy
路 ch臋ci ci膮g艂ego kszta艂cenia si臋 w zakresie reklamy w mediach spo艂eczno艣ciowych

Oferujemy:

路 prac臋 w do艣wiadczonym zespole
路 wsp贸艂prac臋 z du偶ymi globalnymi klientami
路 mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego w przysz艂o艣ciowej bran偶y
路 atrakcyjne wynagrodzenie
路 doskona艂膮 atmosfer臋 pracy

 鉃★笍 Aplikuj wysy艂aj膮c CV na adres: hello@catvertiser.com.