return to list

🤓 Koordynator ds. Sprzedaży i marketingu

Undisclosed salary

🌍 CENTRUM INKUBACJI I BIZNESU | Pl. Solny 15, Wrocław

🖥 http://www.ideaplace.pl

#startupy, #emarketing, #sprzedaż

Centrum Inkubacji i Biznesu Sp. z o.o. właściciel marki IdeaPlace - pierwszej przestrzeni coworkingowej we Wrocławiu. Zajmujemy się szeroko rozumianym wsparciem dla przedsiębiorców poprzez doradztwo biznesowe, outsourcing usług administracyjnych, wynajem biur serwisowanych, sal szkoleniowych oraz zarządzaniem przestrzenią coworkingową IdeaPlace we Wrocławiu poszukuje:
Koordynatora/ki ds. Sprzedaży i marketingu.

Koordynatora/ki ds. Sprzedaży i marketingu to osoba do której zadań będzie należało poszukiwanie nowych Klientów, budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami, partnerami i społecznością startupową oraz planowanie i realizację wszelkich działań marketingowych do pozyskiwania nowych klientów w sektorze B2B.

Koordynatora/ki ds. Sprzedaży i marketingu spełni się w roli obserwatora, kreatora i realizatora jednocześnie. Miejsce idealne dla kogoś, kto lubi specyfikę małej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, a więc stanowisko idealne dla osoby ceniącej sobie wszechstronność i poczucie sprawczości.

Wymagania:

Mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami, innowacjami, branżą kreatywną oraz startupami.

Oferujemy:


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).