return to list

🤓 Administracja i Marketing - praktyki

Undisclosed salary

🌍 Centrum Inkubacji i Biznesu | PL. SOLNY 15, Dolnośląskie, Wrocław

🖥 http://www.ideaplace.pl

#socialmedia, #marketing, #administracja

IdeaPlace - Centrum Inkubacji i Biznesu oraz pierwsza we Wrocławiu profesjonalna przestrzeń coworkingowa dla osób przedsiębiorczych, dynamicznych i niezależnych. Z naszej przestrzeni korzystają przedstawiciele wielu branż, zespoły startupowe, ale też freelancerzy. Pracując z naszej przestrzeni można wykorzystać wszystkie zalety pracy biurowej przy jednoczesnym braku zobowiązań. Dzięki różnorodności osób pracujących w IdeaPlace, dajemy możliwość poszerzenia swoich kontaktów, doświadczenia, ale też kreatywnego podejścia do prowadzenia własnego biznesu czy własnego rozwoju.

Stanowisko: Asystent działu Administracji i Marketingu
Forma praktyk: bezpłatne
ilość godzin: 150
Grafik: elastyczne godziny odbywania praktyk, które spokojnie można godzić ze studiami
Adres: Plac Solny 15, Wrocław

Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nas, zapraszamy na naszą stronę internetową: