return to list

馃 New Business Manager

Undisclosed salary

馃實 ClickAd Interactive | Wiertnicza 89, Warszawa

馃枼 http://clickad-interactive.pl

#Media, #newbusiness, #Manager

Wiod膮ca sp贸艂ka mediowa, sie膰 reklamy efektywno艣ciowej, jedna z grupy sp贸艂ek specjalizuj膮cych si臋 w realizacji zintegrowanej komunikacji w zwi膮zku z rozwojem i rozbudow膮 swojej struktury poszukuje kandydat贸w na stanowisko: New Business Manager

Opis stanowiska:

Zakres obowi膮zk贸w:

Wymagania:

Mile widziane

Oferujemy:

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grup臋  ClickAd, w szczeg贸lno艣ci przez Clickad Interactive Sp. z o.o. z siedzib膮 w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Je艣li wyra偶a Pan/ Pani  r贸wnie偶 zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych po zako艅czeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przesz艂ych rekrutacji r贸wnie偶, prosz臋 o dostarczenie drugiej zgody o nast臋puj膮cej tre艣ci:

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grup臋  ClickAd, w szczeg贸lno艣ci przez Clickad Interactive Sp. z o.o. z siedzib膮 w Warszawie na potrzeby przysz艂ych proces贸w rekrutacji, w tym r贸wnie偶 na inne stanowiska.