return to list

馃 PR & Communication Specialist

Undisclosed salary

馃實 Cloud Technologies S.A. | Marsza艂kowska 89, Warszawa

馃枼 http://www.cloudtechnologies.pl

#BigData, #CloudTechnologiesSA, #PR

Jeste艣my pionierem rynku Big Data oraz Data Tech.  Cloud Technologies powsta艂a w 2011 r. i od tego czasu buduje globaln膮 pozycj臋 lidera w zakresie analizy audience data. Stworzyli艣my jedn膮 z najwi臋kszych na 艣wiecie hurtowni anonimowych danych o zainteresowaniach u偶ytkownik贸w internetu. Gromadzimy dane z 200 rynk贸w 艣wiata, a sprzeda偶 prowadzimy na 40 kluczowych rynkach. Posiadamy autorsk膮 technologi臋 Data Management Platform, kt贸ra wykorzystuj膮c Sztuczn膮 Inteligencj臋 analizuje miliardy anonimowych profili internaut贸w.

Nasz zesp贸艂 tworz膮 pasjonaci nowych technologii oraz eksperci w dziedzinie Big Data marketingu. Realizujemy innowacyjne projekty z zakresu Data Science oraz marketingu online. Chcesz rozwija膰 si臋 w dynamicznie rosn膮cej bran偶y Big Data oraz realizowa膰 z nami innowacyjne projekty? Do艂膮cz do nas!