return to list

🤓 Senior Performance Specialist

6 000 - 10 000 PLN netto

🌍 Coconut Agency | Rakowicka 43A, Kraków

🖥 http://coconutagency.pl

#SocialMedia, #FacebookAds, #GoogleAds

Coconut Agency to agencja marketingu internetowego specjalizująca się w działaniach Social Media (Facebook, Instagram, LinkedIn) oraz Performance Marketingu (Facebook Ads, Google Ads). Prowadzimy komunikację na profilach społecznościowych dużych marek, realizujemy efektywne kampanie reklamowe oraz dzielimy się wiedzą w ramach szkoleń i autorskich kursów online.

Coconut Agency – Marketing, który robi kokosy!

Poszukujemy ambitnej osoby z kilkuletnim doświadczeniem, pragnącej zrobić kolejny krok w Performance Marketingu. Jeśli jesteś skuteczną, sumienną i proaktywną osobą, która nieustannie zgłębia branżową wiedzę – przeczytaj koniecznie to ogłoszenie.

Szukamy osoby, która nie tylko będzie pracować przy obsłudze agencyjnej naszych Klientów zewnętrznych, ale będzie także mocnym wsparciem w prowadzeniu zagranicznych kampanii reklamowych dla naszych autorskich kursów online i innych produktów cyfrowych stworzonych przez Coconut Agency.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:


Jesteś właściwym Kandydatem, jeśli:


Mile widziane:


Co oferujemy?


Przyjmujemy zgłoszenia do: 18 kwietnia 2021 r.

Zaskocz nas!

W CV prosimy podać numer telefonu i adres e-mail do kontaktu oraz zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Coconut Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”