return to list

🤓 SEM Specialist

Undisclosed salary

🌍 CODEMEDIA SA | Rolna 175B, Warszawa

🖥 http://www.codemedia.pl

#SEO, #SocialMedia, #SEM

Do Twoich zadań będzie należało:

 
Od kandydatów oczekujemy:

le Ads, Facebook Ads (wymagane). Umiejętność realizacji przy wykorzystaniu innych systemów aukcyjnych będzie dodatkowym atutem.
 
Oferujemy Ci:

 
Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@codemedia.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska: SEM  Specialist
 
Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Codemedia S.A. Zapoznałem się z informacją na temat przetwarzania danych. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
Informacja dla kandydata:

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) jest Codemedia S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Rolna 175B, 02-729 Warszawa, NIP: 5252434947, REGON: 141493677. Można skontaktować się z nami telefonicznie (22) 549 71 80, e-mailowo: biuro@codemedia.pl, kierując korespondencję na adres siedziby lub za pośrednictwem wyznaczonego Inspektora Ochrony Danych: e-mailowo: iod@codemedia.pl. Ponadto, informujemy, że: